Bilder Olle Nyman (1909‑1999)
Skulptur, "Skrotskulptur". Sten, glas och keramik. Signerad och daterad 88-89.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västergötland
Slutar om 1 timme 38 minuter
Slutar om 1 timme 38 minuter