Bilder ELLA AUGUSTSSON
Akvarel, "Stilleben", signerad ELLA samt daterad -04, ram 42,5x52 cm, passepartout 27,5x38 cm. (vån3)
Slutar om 2 timmar 50 minuter
Slutar om 2 timmar 50 minuter
Slutar om 2 timmar 51 minuter