Bilder SPÅNKORG
1900-talets första hälft, åldersrelaterat slitage (patina), H.32, L.61, B.39 cm. (vån2)
Slutar om 9 timmar 8 minuter
Slutar om 9 timmar 8 minuter
Slutar om 9 timmar 9 minuter
Slutar om 9 timmar 8 minuter
Slutar om 9 timmar 8 minuter
Slutar om 9 timmar 9 minuter