Bilder ORREFORS LJUSLYKTOR
6 stycken, 4st "Kotte", 1st "Hallon" samt 1st "Snöboll", höjd 7-7,5 cm. (vån3)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK
Slutar om 22 minuter
SIDEBOARD Fredrik Kayser, Skeie & Co. Norheimsund, Norge, fanerat i teak, 1900-talets andra hälft. H:71x 107x 37cm (bruksslitage)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 400 SEK
Slutar om 24 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK
Slutar om 26 minuter