Bilder THOMAS OCH PYSSE HELLSTRÖM
Väggskulptur, "Fiskar", signerad THO, baksida med etikett Konsthantverk från Bleckogården, THO Hantverk, PYH Hantverk, Thomas Och Pysse Hellström, Rättvik, numrerad 30 samt daterad 1961, 22x62 cm. (vån3)
Slutar om 4 timmar 32 minuter
Slutar om 4 timmar 33 minuter
Slutar om 4 timmar 34 minuter