Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på pannå, "Landskap", signerad, ram 39,5x87 cm, bild 29,5x76,5 cm. (vån3)
Slutar om 1 timme 30 minuter
Slutar om 1 timme 30 minuter
Slutar om 1 timme 31 minuter
Slutar om 1 timme 30 minuter
Slutar om 1 timme 30 minuter
Slutar om 1 timme 31 minuter