Auktioner SERVISPORSLIN "SVENSKA SLOTT" RÖRSTRAND

Bilder SERVISPORSLIN "SVENSKA SLOTT" RÖRSTRAND

SERVISPORSLIN "SVENSKA SLOTT" RÖRSTRAND

1300 SEK

Värdering: - SEK

54 delar, 16st mattallrikar, 13st djupa tallrikar, 5st desserttallrikar, 11st assietter samt 9st serveringsdelar, inga nagg men krackeleringar och missfärgningar förekommer. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

MANTELKLOCKA i ek med snidade Glasgow-rosor 1900-talets början H:32 cm (ej funktionstestat, inga garantier)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

ÄNGLAR Arvika keramik Kylle

Värdering: -

Bud: 80 SEK

parti BIJOUTERIER

Värdering: -

Bud: 80 SEK

HALSKEDJA & HÄNGE i tenn, med tigeröga 5,5*4 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 6 minuter