Bilder SERVISPORSLIN "SVENSKA SLOTT" RÖRSTRAND
SERVISPORSLIN "SVENSKA SLOTT" RÖRSTRAND
54 delar, 16st mattallrikar, 13st djupa tallrikar, 5st desserttallrikar, 11st assietter samt 9st serveringsdelar, inga nagg men krackeleringar och missfärgningar förekommer. (vån3)