Bilder KOPPARBALJA
18,1900-tal, åldersrelaterat slitage, höjd utan handtak 24 cm, mynning 64x49 cm. (vån2)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK