Auktioner Klockor & Ur LONGINES ARMBANDSUR

Bilder LONGINES ARMBANDSUR

LONGINES ARMBANDSUR

475 SEK

Värdering: - SEK

Guld på stål, quartz, nytt batteri, gångbar vid kontroll, boett med gåvogravyr samt datering 1982, bredd utan krona 35 mm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad

Värdering: 1 500

Bud: 700 SEK

ROYAL COPENHAGEN, vas, porslin, Musselmalet, nr 1/1016, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft

Värdering: 2 500

Bud: 750 SEK

SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter