Bilder YAMAHA PORTA SOUND "KEYBOARD"
YAMAHA PORTA SOUND "KEYBOARD"
1980-tal, mindre bruksslitage, case i plast medföljer, ej testad då batterier saknas, H.4, B.61,5, Dj.15,5 cm. (vån3)