Bilder ELLA AUGUSTSSON, KRUKMAKARGÅRDEN, KARLSKOGA
Keramiktavla, relief, signerad Ella samt daterad 1985, ram 39x51,5 cm. (vån3)
Slutar om 54 minuter
Slutar om 54 minuter
Slutar om 55 minuter
Slutar om 54 minuter
Slutar om 54 minuter
Slutar om 55 minuter