Auktioner TOKINA KIKARE

Bilder TOKINA KIKARE

TOKINA KIKARE

650 SEK

Värdering: - SEK

D:70mm, längd 35 cm, serienummer 480927 samt Manfrotto 488RC2 fäste till stativ. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

ROYAL COPENHAGEN, vas, porslin, Musselmalet, nr 1/1016, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft

Värdering: 2 500

Bud: 750 SEK

SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

SJALNÅL, 18k guld, med odlad pärla, vikt ca 1 g

Värdering: 600

Bud: 400 SEK

Slutar om 6 minuter