Auktioner Musik BJÄRTON ELGITARR

Bilder BJÄRTON ELGITARR

BJÄRTON ELGITARR

2700 SEK

Värdering: - SEK

Modell Bj-12 E, 12 strängad, bruksslitage, lock med trådtunna sprickor, endast 5st strängar, längd 108 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

COCKTAILRING, 18k guld, med fasettslipad syntetisk safir, vikt ca 6 g

Värdering: 3 000

Bud: 2 400 SEK

SVEN BOLIN. Väggfat med relief, Höganäs Keramik.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Diverse porslin. Bl.a Fyrklövern m.m.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

SKÅL, trä, allmoge, 1800-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK