Bilder vÄGGSKÅP
1900-talets första del, handmålad dekor med bl.a blommor och fjärilar, upplåst men nyckel saknas, åldersrelaterat slitage, H.83, B.42, Dj.20 cm. (vån3)
Slutar om 5 timmar 16 minuter
Slutar om 5 timmar 17 minuter
Slutar om 5 timmar 18 minuter