Bilder HÖRNSKÅP 17,1800-TAL
2 delat, åldersrelaterat slitage (patina), senare lås, H.192, B.92, Dj.64 cm. (vån1)
Slutar om 6 timmar 16 minuter
Slutar om 6 timmar 16 minuter
Slutar om 6 timmar 16 minuter