Bilder RELIEF "FÅGLAR I TRÄD" KRUKMAKARGÅRDEN, KARLSKOGA
Keramik, signerad samt daterad -85, 1st gren med limlagning, 41x41 cm. (vån3)
Slutar om 11 timmar 20 minuter