Bilder VICKE LINDSTRAND "VAS" KOSTA
Konstglas, signerad samt numrerade, höjd 25 cm. (vån3)
Slutar om 25 minuter
Slutar om 28 minuter
Värdering: 80 000 SEK
Högsta bud:Bud: 21 200 SEK
Göteborg
Slutar om 31 minuter