Bilder Gitarr, Levin.
Längd: 100 cm.
Bruksskick. Repor och krackelering (se bilder).
Slutar om 8 timmar 58 minuter
Slutar om 9 timmar 8 minuter
Slutar om 9 timmar 26 minuter
Längd: 100 cm.
Slutar om 8 timmar 58 minuter
Slutar om 9 timmar 8 minuter
Slutar om 9 timmar 26 minuter