Bilder Trädgårdsmöblemang, 4+1, zink/aluminium, 1900-talets andra hälft.
Bord.
Höjd: 68 cm.
Diam: 98 cm.
Stol.
Höjd: 89 cm.
Bredd: 42 cm.
Bruksskick.
Slutar om 12 timmar 19 minuter
Slutar om 13 timmar 53 minuter
Slutar om 13 timmar 55 minuter