Bilder Moccaskedar, 15 st, silver 830, "Rosen", Malmö/Sthlm, 1950-tal.
Vikt: ca. 166 gram.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Vikt: ca. 166 gram.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK