Auktioner Övrigt Parti OSÅLT GODS från tidigare auktioner. Säljes till förmån för barncancerfonden. Obs! Köparen måste ta hela partiet. (skador kan förekomma, vagnen ingår ej)

Bilder Parti OSÅLT GODS från tidigare auktioner. Säljes till förmån för barncancerfonden. Obs! Köparen måste ta hela partiet. (skador kan förekomma, vagnen ingår ej)

Parti OSÅLT GODS från tidigare auktioner. Säljes till förmån för barncancerfonden. Obs! Köparen måste ta hela partiet. (skador kan förekomma, vagnen ingår ej)

250 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Sjösala, "Isabelle" 28'', 7 växlar, blå med korg, nyskick

Värdering: 4 000

Bud: 3 500 SEK

Instruktions-/reservdelsböcker & Reservdelskataloger, Bl.a. Husqvarna Guld - & silverpilen

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Diverse.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LAMPSKÄRM, mässingsfärgad metall, Watt & Veke, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK