Bilder MATBORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:73x 90x 120cm + 2st utdragbara skivor 35cm/st (slitage, fläckar)
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 13 timmar 37 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 13 timmar 39 minuter
Slutar om 13 timmar 41 minuter