Bilder KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 16 timmar 55 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 16 timmar 57 minuter
Slutar om 16 timmar 59 minuter