Auktioner KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)

Bilder KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)

KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)

1200 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

COLLIER, 18k guld, Balestra, vikt ca 12 g

Värdering: 7 000

Bud: 5 800 SEK

Slutar om 16 timmar 55 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, "Väst" ur serien Världens Barn, Gustavsberg

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

Slutar om 16 timmar 57 minuter

ORIENTMATTA, ca 90 x 63 cm

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

Slutar om 16 timmar 59 minuter

BESTICK, 47 del, silver, J Tostrup, Norge, tot vikt inkl knivar vikt ca 1 720 g inkl knivar

Värdering: 6 000

Bud: 4 800 SEK

Slutar om 17 timmar 1 minut