Bilder Paraplyställ 1900-talets mitt
i form av paraply, hamrad mässing, höjd 66, diameter 27 (smärre bruksslitage)
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK