Auktioner Övrigt Paraplyställ 1900-talets mitt

Bilder Paraplyställ 1900-talets mitt

Paraplyställ 1900-talets mitt

750 SEK

Värdering: 200 SEK

i form av paraply, hamrad mässing, höjd 66, diameter 27 (smärre bruksslitage)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

Parti gamla djur

Värdering: 100

Bud: 500 SEK

Slutar om 11 dagar

Bronsskulptur "Pojke med boll"

Värdering: 100

Bud: 400 SEK

Slutar om 11 dagar

Orientaliska träskulpturer

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 11 dagar

Parti div orientaliskt

Värdering: 100

Bud: 275 SEK

Slutar om 11 dagar