Bilder Ulrica Hydman Vallien 1938-2018
skulptur "You and Me", klarglas, komposition med ansikten, Kosta Boda Studio Edition, signerad och numrerad 31/100, lös svart träsockel, höjd 22 (27), bredd 11x7,58
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK