Bilder Stort ymnighetshorn, 1800-talets slut
Nysilver och horn. Med rik reliefdekor av bl.a. Bacchus och vindruvsklasar. Stomme föreställande kvinna. Krönt med pojke. Invändigt förgyllt.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västergötland
Slutar om 57 minuter
Slutar om 57 minuter