Bilder 6st Konferensstolar Walter Knoll FK Chair Low
Konferensstolar från Walter Knoll, modell FK Chair Low. Jørgen Kastholm och Preben Fabricius skapade tidlös elegans i slutet av 1960-talet med FK-stolen, som idag klassas som en modern ikon inom minimalistisk möbeldesign.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västmanland
Slutar om 1 timme 28 minuter
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Västmanland
Slutar om 1 timme 28 minuter
Slutar om 1 timme 28 minuter