Auktioner Bygg & Trädgård Vattenkanna, 12 liter, zink, 1900-tal.

Bilder Vattenkanna, 12 liter, zink, 1900-tal.

Vattenkanna, 12 liter, zink, 1900-tal.

300 SEK

Värdering: 50 SEK

Bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

ÅKGRÄSKLIPPARE RALLY 12.5 HP

Värdering: 1 000

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 22 timmar 11 minuter

REDSKAP

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Slutar om 22 timmar 51 minuter

REDSKAP

Värdering: 300

Bud: 300 SEK

Slutar om 22 timmar 52 minuter

UTEMÖBLER TRÄ

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 22 timmar 55 minuter