Bilder Parti kakformar, metall, 1900-tal.
Bruksskick.
Slutar om 2 timmar 21 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 140 SEK
Slutar om 2 timmar 36 minuter
Slutar om 2 timmar 39 minuter
Bruksskick.
Slutar om 2 timmar 21 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 140 SEK
Slutar om 2 timmar 36 minuter
Slutar om 2 timmar 39 minuter