Bilder Tv-kanna, flätad plastrotting/metall, "June", Jönköpings Vacuumindustri, 1950/60-tal.
Höjd: 24 cm.
Bruksskick.
Slutar om 3 timmar 33 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 140 SEK
Slutar om 3 timmar 48 minuter
Slutar om 3 timmar 51 minuter