Bilder Olja på duk, signerad
52x42
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 14 timmar 32 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 14 timmar 34 minuter
Slutar om 14 timmar 36 minuter