Bilder Kornischer, 2st, teak och glas, 1900-talet.
Kornischer, 2st, teak och glas, 1900-talet.
Längd från 122 till 184cm,
Djup 14,5cm,
Ålders relaterad slitage men i bra skick.
Slutar om 4 dagar