Bilder Krigsskepp, Mayflower XVI, Modellbåt i trä och plast beslag.
Krigsskepp, Mayflower XVI, Modellbåt i trä och plast beslag.
Höjd 49cm,
Längd 60cm,
Djup cirka 25cm,
Förekommer skador på plastbeslaget / bruksslitage / stabilt skick.