Bilder Taklampa i mässing med 6st ljuspunkter och kristallprismor, 1900-talet.
Taklampa i mässing med 6st ljuspunkter och kristallprismor, 1900-talet.
Höjd 60cm,
Diameter 64cm,
Bruksslitage men i bra skick.
Slutar om 1 timme 5 minuter