Auktioner Leksaker Elastolin 14-delar, Tyskland 1900-talets första hälft.

Bilder Elastolin 14-delar, Tyskland 1900-talets första hälft.

Elastolin 14-delar, Tyskland 1900-talets första hälft.

550 SEK

Värdering: 100 SEK

Ryttare med häst, Indianer, och en Cowboy,
Höjd från 5,5cm till 12cm,
Förekommer skador bruksslitage men det mesta i hel ok skick.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88