Bilder Elastolin 14-delar, Tyskland 1900-talets första hälft.
Elastolin 14-delar, Tyskland 1900-talets första hälft.
Ryttare med häst, Indianer, och en Cowboy,
Höjd från 5,5cm till 12cm,
Förekommer skador bruksslitage men det mesta i hel ok skick.