Auktioner Övrigt Skolkarta, Europa, Geografiska miljöer, Stockholm 1969.

Bilder Skolkarta, Europa, Geografiska miljöer, Stockholm 1969.

Skolkarta, Europa, Geografiska miljöer, Stockholm 1969.

Värdering: 100 SEK

Skala: 1:3 milj,
Höjd 182cm,
Bredd 170cm,
Förekommer skador se bild resten bruksslitage.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88