Bilder Skolkarta, Europa, Geografiska miljöer, Stockholm 1969.
Skolkarta, Europa, Geografiska miljöer, Stockholm 1969.
Skala: 1:3 milj,
Höjd 182cm,
Bredd 170cm,
Förekommer skador se bild resten bruksslitage.