Bilder HÄSTHUVUD gjutjärn H:20 cm
Linoleumsnitt 2 st, Bo Åke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad, numrerad 75-upplaga. Yttermått inklusive ram: 20x26-26x20 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK