Bilder CHIFFONJÉ, sengustaviansk, 1800-talets första hälft
Fanerad med mahogny, beslag av mässing, tvådelad, tre lådor, klaff med bakomliggande förvaring, höjd 129, 112 x 50 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 80 SEK