Bilder Edvin Öhrström, vas, Ariel, Orrefors
Signerad Orrefors Ariel 574 Edvin Öhrström. Höjd 15, diameter ca 12 cm.
Invändig spricka. Repor undertill.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 90 SEK