Bilder Ingeborg Lundin, skål, Orrefors
Signerad Orrefors Expo DU 2601. Höjd 11,5 cm. Diameter 19,5 cm.
Smärre repor undertill.
Slutar om 54 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 56 minuter