Bilder Koppar med fat, Rörstrand, 1900-talets första hälft
Koppar med fat, Rörstrand, 1900-talets första hälft
6 koppar med fat. Höjd på kopp 6,5 cm.
Bruksslitage. Krackeleringar. En kopp med nagg.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 300 SEK
Slutar om 15 minuter