Auktioner Glas Parti glasföremål

Bilder Parti glasföremål

Parti glasföremål

0 SEK

Värdering: - SEK

bland annat Eda glasbruk.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

DURSPEL, Finotti, 1900-talets mitt

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

BROSCHER OCH ÖRHÄNGEN, 4 del, silver, med markasiter, mestadels 1900-talets första hälft

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-/1900-tal

Värdering: 1 600

Bud: 300 SEK

BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK