Auktioner Parti metallföremål

Bilder Parti metallföremål

Parti metallföremål

120 SEK

Värdering: - SEK

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

BORDSFOTOGENLAMPA, mässing och trä, 1900-talets första hälft

Värdering: 300

Bud: 150 SEK

KOMPRESSOR, Serva, 8 bar, vol 25 lit, sannolikt 2000-tal

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

SKÅL PÅ FOT SAMT ASSIETTER, 5 del, flintgods, Gefle, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 350 SEK

ÅNGTVÄTT, EV3000i, EV International, inköpt 2020

Värdering: 3 000

Bud: 600 SEK