Bilder Gräddkanna silver
Johan Oiedrick Schwart Karlskrona 1791, gustaviansk, stämplad på fotringen med stansade samtida bokstäver CMI eller CML, uppsvängd hänkel, mynning och fotring med pärlstav, invändig förgyllning, vikt 197 gram, höjd 15
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 5 dagar
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 5 dagar
Slutar om 5 dagar