Auktioner O'Neill, Terry, fotografi, "David Bowie in Hat, Los Angeles" 1975, signerad och numrerad 24/50, synlig bildyta 35 x 45 cm, bilden togs under inspelningen av The man who fell to earth

Bilder O'Neill, Terry, fotografi, "David Bowie in Hat, Los Angeles" 1975, signerad och numrerad 24/50, synlig bildyta 35 x 45 cm, bilden togs under inspelningen av The man who fell to earth

O'Neill, Terry, fotografi, "David Bowie in Hat, Los Angeles" 1975, signerad och numrerad 24/50, synlig bildyta 35 x 45 cm, bilden togs under inspelningen av The man who fell to earth

Värdering: 22 000 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

LJUSSTAKE mässing Lars Holmström H:10,5 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

FÖRVARINGSLÅDOR Electrolux 23*32 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

LJUSLYKTOR 2st glas/metall D:18 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK

HUSHÅLLSVÅG 10 kg Kockums (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 minuter