Auktioner Keramik & Porslin Wärff, Göran för Kosta Boda, skål, "Saraband", signerad, längd 40 cm

Bilder Wärff, Göran för Kosta Boda, skål, "Saraband", signerad, längd 40 cm

Wärff, Göran för Kosta Boda, skål, "Saraband", signerad, längd 40 cm

Värdering: 1 100 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

parti FISKEDRAG wobbler, spinnare, skeddrag

Värdering: -

Bud: 175 SEK

VÄSKA med 9 förvaringslådor till smycken

Värdering: -

Bud: 125 SEK

VÅFFELJÄRN gjutjärn

Värdering: -

Bud: 50 SEK

GASOLFLASKA & GASOLKÖK Primus (slitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Slutar om 7 minuter