Bilder Lockskål och skål på fötter, porslin, bl.a. Italien.
Höjd: ca 18 cm.
Bruksskick. Lagning insida lockskål (se bild).
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 7 timmar 51 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 7 timmar 57 minuter
Slutar om 7 timmar 59 minuter