Bilder Mats Kallin, skulptur, trä, rörlig, signerad, daterad -85.
Höjd: 35,5 cm.
Gott skick.
Slutar om 10 timmar 28 minuter
Slutar om 10 timmar 34 minuter
Slutar om 11 timmar 24 minuter
Höjd: 35,5 cm.
Gott skick.