Bilder Gunnar Torhamn (1894-1965)
Olja på pannå, figurer. Signerad.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västergötland
Slutar om 57 minuter
Slutar om 57 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västergötland
Slutar om 57 minuter
Slutar om 57 minuter