Bilder Vas, Edward Hald för Orrefors
Graal. Med dekor av fiskar. Signerad och numrerad "nr.1520B".
Slutar om 16 minuter
Slutar om 16 minuter
Slutar om 16 minuter
Slutar om 16 minuter
Slutar om 16 minuter
Slutar om 16 minuter